Kā ietaupīt dodoties uz pārtikas preču veikalu

Dažkārt apgriezt savu pārtikas produktu budžetu var likties nedaudz biedējoši, taču neuztraucieties, esam sagatavojuši padomu sarakstu, lai palīdzētu jums ietaupīt, vienlaikus iegādājoties ikdienas preces savā vietējā veikalā. Pirms došanās uz pārtikas veikalu, lai nopirktu ēdienu uz nedēļu, neaizmirstiet apskatīt šos padomus un pielīmēt tos pie sava ledusskapja!

Pirms došanās uz pārtikas preču veikalu:

 • Pārbaudiet savus plauktus un skapjus. Nav nepieciešamības doties iepirkt produktus, par kuru esamību mājās ir aizmirsts un kuri krāj putekļus plaukta aizmugurē.
 • Plānojiet gatavojamās maltītes uz priekšu un izveidojiet precīzu sarakstu, ko vēlaties iegādāties. Tādējādi jūs izvairīsieties no kļūdainas maldīšanās veikala ejās un kārdinājumu riska.
 • Ēdiet! Došanās pārtikas produktu veikalu ar tukšu vēderu- tā ir tikai lieka spīdzināšana jūsu smadzenēm un jūsu makam.
 • Izveidojiet savu garšvielu dārzu. Baziliks, petersīļi, sīpoli… Nav nepieciešamības pēc liela dārza, tie var augt pie jūsu loga piestiprinātas augu kastes. Populāri ir arī audzēt garšvielas kastēs uz iekštelpu palodzēm, kas ir arī lielisks akcents interjeram. Un dod patīkamu smaržu istabā !
 • Iemācieties gatavot ēdienu. Tā vietā, lai iegādātos pārstrādātu pārtiku, kas lielākoties būs dārgāka un mazāk veselīga, izlasiet dažas receptes tiešsaistē un uzziniet, kā izveidot savu tomātu mērci, cēzara salātus, utensili vai pat maizi. Jūs ietaupīsiet naudu un leposieties parādīt jaunās prasmes saviem mīļajiem!

Pārtikas preču veikalā:

 • Iegādāties tikai sezonas produktus! Ne tikai tie garšo labāk, jo nav pārvesti no citas planētas puses, kas iemērcēti ķimikālijās ilgākai saglabāšanai, bet arī ir daudz lētāki! Ko vēl var vēlēties?
 • Iegādājieties mazāk gaļas, un nomainiet to ar citiem olbaltumvielu saturošiem pārtikas produktiem, piemēram, zirnīšiem vai olām.
 • Pievērsiet uzmanību akcijām un samazinātas cenas ailēm. Tādā veidā jūs varēsiet ietaupīt, baudot produktus, kurus jūs, iespējams, neēdat ikdienā. Vēl labāk- mēģiniet izaicināt sevi un pagatavot gardas maltītes sev un saviem mīļajiem, vienkārši izmantojot produktus ar tuvojošajiem datumiem un akcijas precēm. Šie ierobežojumi liks jums būt radošiem un oriģināliem.
 • Salīdziniet vienības cenu un cenu par kilogramu. Tā vietā, lai skatītos uz galveno cenas skaitli, pievērsiet uzmanību samazinātā izmēra cenas cip[ariem par kilogramu. Tāpat arī visbiežāk, iepakojot tos kā atsevišķas vienības, pārtika ir dārgāka, tāpēc dodieties pie letes un iegādājieties tieši svaigi sagrieztu. It īpaši, ja jums ir iespēja ietaupīt, pērkot pa kilogramiem, kā arī šādu ēdienu variet sasaldēt.
 • Pērciet neapstrādātu. Sasmalciniet burkānus vai sieru pats, tas jums izmaksās mazāk, būs veselīgāk un mazāk ietekmēs ekoloģiju, jo svaigi, nesagriezti produkti pārdodas bez iepakojumiem.

Pēc veikala apmeklējuma:

 • Organizējiet savu ledusskapi un plauktus. Ja produkts jāglabā divas nedēļas pirms tā lietošanas termiņa beigām, uzlieciet uz tā uzlīmi, tiklīdz tas tiek atvērts. Tas palīdzēs jums atcerēties to ātri izmantot.
 • Saldējiet augļus un dārzeņus. Tie var tikt vienkārši ilgstoši uzturēti šādā veidā, un, izmantojot šo paņēmienu, jūs varat tos ēst visu gadu. Tas arī ļauj jums tos neizmest miskastē, tiklīdz tie sāks kļūt ar dīvainām krāsām ledusskapī strumenti per capelli.

Un kā ar jums? Kādi ir jūsu mazie noslēpumi, lai ietaupītu naudu dodoties uz pārtikas veikalu? Mums būs patīkami tos izlasīt, tāpēc nevilcinieties atstāt komentāru, lai informētu mūs, ja mēs esam kaut ko palaiduši garām!

Add a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *